John Merra i Z’Spin sviraju na West house reunionu

01.06.2014.
Dj Akademija je osmisla natječaj i omogučila im da nastupe sa svjetski poznatim imenima

Na petom predavanju 14. generacije održan je izbor kandidata za West house Reunion party. Nakon natjecanja na web portalu, odabrano je 5 kandidata, Ivan W Varenica, John Merra, Terry Cray, Z’Spin i Kristina Petrak.koji su poslali svoj mix i ušli u uži kug.

Ivan Varenica ušao je kao pričuvni kandidat umjeto Mladena Gartnera koji je u posljednji trenutak otkazao sudjelovanje.

Svatko od njih imao je 20 minuta priliku predstaviti se miksajući uživo.

Žiri u sastavu stalnih predavača Dj Akademije , Matija Lovrec, Damir Ludvig, Ivan Pavlinić i Tomislav sviben odlučili su se za dvoje najboljih.
Pobjednici su John Merra i Z’Spin koji će nastupiti 6.i 7. lipnja na West house Reunion festivalu.

Ocjenjivački žiri: Matija Lovrec, Damir Ludvig, Ivan Pavlinić i Tomislav Sviben

ziriwest house

Uz pobjednike, Dj Akademija će ipak dati priliku i nekim od ostalih sudionika natjecanja ali i po prvi puta dvojici polaznika najnovije 14. generacije, što je za njih ogromno iskustvo i izazov.

JOHN MERRA

 

Johnmerra

 

Z’ SPIN

Zspin

John Merra je bio polaznik 13. generacije Dj Akademije a Z’ Spin dolazi iz čakovca i već ima iza sebe dosta iskustva i nastupa.

 

            DJ AKADEMIJA LINE UP

 

Petak, 06.07.2014.

20:00 – 20:45  Terry Cray ( polaznik 13. generacije Dj Akademije )

20:45 – 21.30  Dj Z’spin ( pobjednik Dj Akademija West house comeptition)

 

Subota, 07.06.2014.

20:00 – 20:45  Danijel Marić & Ante Zokić  back to back (polaznci 14. generacije DJ Akademije)

20:45 – 21.30  John Merra (polaznik 13. generacije, pobjednik Dj Akademija West house comeptition)

 

Terry Cray

terry cray

 

Ante Zokić i Danijel Marić

zokicimaric

Photo by Rene Rizvić

 

 

        FINAL LINE UP WEST HOUSE 

                                                    PETAK 6. LIPANJ,2014.

 

DJ AKADEMIJA  – 20,00 – 21,30 h

VAN BEAT – /INTRO/  – 21,30 -23,00 h

DJ  HEADLINERS

BLACKSOUL  – 23,00-01,00

RIVA STARR – 01,00-02.30 h

HARD ROCK SOFA  – 02.30 -04.00 h

CLOSING

ASTRALIS  – 04.00 – 05.30 h

DJ LUDVIG

DJ GO CUT

 

                                                     SUBOTA 7. LIPANJ, 2014.

 

DJ AKADEMIJA  – 20,00 – 21,30 h

VAN BEAT /INTRO/  – 21.30 – 22,45 h

DJ HEADLINERS

VIKTORIA METZGER  – 22,45 – 00,00 h

PLAYONE (DJ Fresh Jay & D`Knock – 00,00 – 01,15 h

DAVID MORALES  – 01,15 – 03,00 h (podložno promjeni)

YVES LAROCK  – 03.00 – 04.30 h

CLOSING

JAKšA JORDES & GOLD DIGGERS /DJ KARL MAXX & DJ TOM POLO/ – 04.30 – 6.00 h

 

 

 

 

 

QRCode
  • 97
  •  
  •  
  •  
  •